​InPolish Language Academy

Serdecznie witamy w Akademii Języka Polskiego InPolish. Jesteśmy prywatną szkołą języka polskiego, która powstała z pasji do języka i z pasji do uczenia języka. Działamy na rynku od
2009 roku. Nasza placówka mieści się w centrum Wrocławia, w pobliżu Rynku. Uwielbiamy pracować z ludźmi z różnych stron świata, którzy zdecydowali się nauczyć polskiego.

• Mówisz po polsku, ale chciałbyś/chciałabyś mówić lepiej?

• Szukasz swoich polskich korzeni?

• Chciałbyś/ chciałabyś poznać lepiej kraj swoich przodków?

• Zakładasz biznes w Polsce?

• Pracujesz i mieszkasz w Polsce?

• Jesteś tu na chwilę i chciałbyś/chciałabyś po prostu umieć się komunikować w typowych sytuacjach życia codziennego?

• Jesteś studentem, pracownikiem naukowym, menedżerem, tłumaczem?

• Pragniesz poznać język, polską kulturę, obyczaje i historię?

Przybliżamy naszym studentom polską kulturę, tradycje, zwyczaje i mentalność. Uczymy języka polskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Uczymy indywidualnie i w małych grupach. Korzystamy ze sprawdzonych i dostępnych na rynku podręczników oraz z własnych materiałów dydaktycznych.

Jesteśmy pewni, że każdy może nauczyć się polskiego, dlatego pomagamy dobrać metodę do indywidualnych potrzeb studenta.
Zapraszamy w niezapomnianą podróż z językiem polskim! Na pewno będzie ekscytująco. Zobaczcie sami, co się kryje na dnie polskiej duszy!

Preferowana metoda: immersja

W przeciwieństwie do większości innych kursów językowych zapewniamy pełną immersję w języku i kulturze. Immersja językowa oznacza „zanurzenie” się w języku i jest ona najbardziej intensywnym i skutecznym sposobem uczenia się języka. Naukowo udowodniono, że metoda zanurzenia w porównaniu do tradycyjnej edukacji pozwala osiągnąć wyższy poziom znajomości języka obcego. O co dokładnie chodzi?

Podczas kursu językowego będziesz mówić - jeśli to możliwe - przez cały czas w języku polskim.
Treść nauczania powinna być przekazywana za pośrednictwem języka docelowego. To, co mówi nauczyciel lub nauczycielka, jest wzmocnione przez mimikę, gesty lub pokazywanie. Imersja oznacza oczywiście również, że  podróżując za granicę, poznajesz ludzi i kulturę kraju, w którym jesteś.

Ale nie martw się: dla początkujących oferowane są lekcje dwujęzyczne (głównie w połączeniu z językiem angielskim) - dzięki temu możesz łatwo zacząć. Po krótkim czasie będziesz w stanie komunikować się po polsku w trudnych sytuacjach zawodowych i prywatnych.

Pragniemy podkreślić, że nasz program jest zawsze dostosowany do Twoich potrzeb. Twój mózg systematycznie będzie dostawał dużą ilość poprawnych i zrozumiałych zdań, (input )po polsku, co pozwoli poznać strukturę języka. Celem jest myślenie i czucie się jak ktoś, kto mówi po polsku jak rodzimy użytkownik języka.

Jesteśmy pewni, że im dłużej i częściej zanurzysz się w języku polskim, tym szybciej się go nauczysz. Przekonaj się o tym!

Coaching językowy

Indywidualne wsparcie językowe

Prawdopodobnie słyszałeś albo słyszałaś to już wcześniej: języka nie można uczyć, można się go tylko nauczyć. To Ty musisz zrozumieć gramatykę, nauczyć się słownictwa i zdobyć doświadczenia praktyczne. Trzeba brać pod uwagę również fakt, że istnieje wiele różnych materiałów do nauki języka, metod nauczania i aplikacji edukacyjnych, z których można korzystać - to może być przytłaczające.

Czy potrzebujesz motywacji? Szukasz jakiegoś jasnego kierunku? Czy chcesz przyspieszyć swoje postępy? Czy chcesz przestać czuć się tak, jakbyś utknął/utknęła? Oferujemy Ci rozwiązanie: coaching językowy.

Nie chcemy ograniczać się tylko do nauczania języka. Naszym celem jest wspieranie i motywowanie uczniów podczas ich podróży językowej. Coaching językowy to dodatkowa oferta dla tych, którzy potrzebują szczególnie wysokiego poziomu indywidualnego wsparcia i uwagi, aby poprawić swoje umiejętności językowe efektywnie i wydajnie, na przykład do celów zawodowych. Skupiamy się przede wszystkim na Twoich zdolnościach komunikacyjnych i na Twojej wymowie; mniej na gramatyce.

Chcemy dać Ci możliwie najlepsze doświadczenie kursu i zmaksymalizować Twój potencjał. Nasz coaching językowy pomoże Ci szybciej osiągnąć Twoje cele.

​Edyta Juszczyszyn - Założycielka i Dyrektorka InPolish Language Academy

Wykwalifikowana specjalistka w dziedzinie nauczania języka polskiego jako obcego, dobry metodyk, z udokumentowaną historią pracy w branży edukacyjnej oraz w branży zarządzania edukacją. Swoją pracę wykonuje z pasją. Doświadczona w zakresie propagowania języka polskiego kultury polskiej wśród cudzoziemców, oraz nieoceniony doradca i przewodnik w procesie adaptowania się cudzoziemców w polskim środowisku, zwolenniczka i propagatorka idei dialogu międzykulturowego, miłośniczka Wrocławia jako miasta wielokulturowego i tolerancyjnego. Pracowała z ponad 80 narodowościami. Posiada kompetencje międzykulturowe i komunikacyjne oraz umiejętności w zakresie publicznego wypowiadania się, dobrej organizacji pracy, języków obcych (angielski i hiszpański), skuteczna w swoich działaniach, mogąca się pochwalić doskonałymi rezultatami w nauczaniu, nieustraszona motywatorka, zachęcająca, by sięgać po więcej, nieszablonowo myśląca, zaangażowana w swoje projekty.

• Twitter Social Icon

Grunwaldzka 84/9